menu

O FIRMIE

PHU Technika Grzewcza i Sanitarna Andrzej Duda


Firma założona i prowadzony przez Andrzeja Duda istnieje od kwietnia 1999 roku. Siedziba firmy, od początku jej istnienia, znajduje się w Gołkowicach przy ulicy Borowickiej 46a.

Od początku istnienia nastawiamy się na to aby nasi Klienci byli zadowoleni z naszych usług. To dlatego stawiamy na wykwalifikowaną kadrę pracowników z wieloletnim doświadczeniem, oraz regularnie serwisowane niezawodne maszyny budowlane wysokiej jakości.

Każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem i podchodzimy do tematu indywidualnie. Nasza firma cieszy się zaufaniem poważnych inwestorów których opinie niezwykle sobie cenimy.


Wykwalifikowana kadra pracowników z wieloletnim doświadczeniem
Regularnie serwisowane maszyny wysokiej jakości


Specjalizujemy się w wykonawstwie robót w zakresie sieci i przyłączy wodociągowo-kanalizacyjnych oraz budowie dróg. Oferujemy również usługi sprzętem ciężkim (tj. roboty ziemne), dostawę i wywóz materiałów sypkich, transport.

Nasze usługi instalacyjne świadczymy dla budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, szkół i przedszkoli, budynków użyteczności publicznej, służby zdrowia i administracyjnych a także wielu innych inwestorów.

Projektowane przez nas instalacje składają się wyłącznie z urządzeń najwyższej jakości renomowanych producentów krajowych i zagranicznych.Od 2 lat zajmujemy się także transportem międzynarodowym. W szczególności do krajów takich jak Czechy, Niemcy, Holandia, Belgia, Włochy. Współpracujemy z dużymi spedycjami z całej Europy.
Posiadamy doświadczoną kadrę pracowników oraz nowoczesną flotę samochodów ciężarowych z ładownościa do 24 ton.
Wyposażonych w GPS i naczepy XL code z systemem multilock oraz naczepę typu mega.
Posiadamy także międzynarodowe zezwolenia na przewóz odpadów.
Zapraszamy do współpracy.
ZAUFALI NAM
Zobacz referencje© 2016 PHU Andrzej Duda, Projekt i wykonanie:
cookies
Ta strona używa ciasteczek
Ta strona używa ciasteczek , dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
OK, ROZUMIEM